Denizcilik Sektörü

Denizcilik Sektörü

Matra Motor yıllardır en zorlu işlerde akla gelen ilk isim olmuştur. Denizcilik sektöründe vakit nakittir ve bu nedenle Matra Motor en hızlı ve kaliteli şekilde bu sekötre hizmet vermektedir.
Hidroelektrik Santralleri

Hidroelektrik Santralleri

Hidroelektrik santralleri yüksek hassasiyette işleme isteyen bir sektör olduğu için, Matra Motor'un takım ve tezgahları bu işler için her zaman tercih sebebi olmuştur.

Tersaneler

Tersaneler

Matra Motor yılların verdiği tecrübe ve uluslararası bütün tersanelerle olan ilişkileriyle her zaman bir tercih sebebi olmuştur. Matra, hizmet verdiği özel ve askeri tersanelerde zorlu işler için akla gelen ilk isim olmuştur.

Petrokimya Rafinerileri

Petrokimya Rafinerileri

Rafinerilerdeki planlı, plansız veya acil durumlardaki çalışma durdurmalarında, Matra Motor'un tecrübeli teknisyenleri sorunu çözmek için gerekli ekipmanlarla her zaman hizmetinizdedir
Enerji Santralleri

Enerji Santralleri

Matra Motor dizel motorlardan ve buhar turbinlerinden oluşan enerji santrallerinde yerinde verilen taşlama vb. hizmetlerin yanı sıra, türbin yatakları tamiri ve imali konusundaki tek adrestir.
İmalat Sanayi

İmalat Sanayi

İhtiyacınız olan bütün mekanik işleme durumlarında, Matra Motor sorunuzu hassasiyetle, hızlı bir şekilde ve yüksek kaliteyle çözebilecek tecrübeye ve ekipmana sahip bir kurumdur.